live
Новини » Події

У Запоріжжі викрали в комуністів і розбили погруддя Сталіна

У Запоріжжі розбили бюст Сталіна. Фото: Facebook

У Запоріжжі у суботу викрали та розбили погруддя Йосипа Сталіна, встановлене біля будівлі місцевого обкому Комуністичної партії України в 2010 році.

Як повідомляє "Радіо Свобода", залишки бюсту принесли до меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років, де о 16-й годині проходив мітинг-реквієм та покладання квітів до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Бюст зберігався у приміщенні колишнього обкому КПУ, що є приватною власністю, після заборони політсили. У прес-службі Нацполіції регіону повідомили, що наразі жодних звернень щодо пошкодження погруддя Сталіна як приватного майна до них не надходило.

Також видання зазначає, що фото з рештками погруддя у соцмережах виклала низка активістів "Національного корпусу". Втім, у самій організації не підтверджують причетність своїх членів до викрадення та розбиття бюсту.

«Ніхто з наших представників не заявляє про свою причетність до руйнування пам’ятника Сталіну, але наша позиція організації в тому, що Сталін – тиран, який вбивав мільйони українців і тому пам’ятника такій персоні не повинно в місті бути, в умовах війни особливо, це виглядає дивно», – розповіла речниця «Національного корпусу» у Запоріжжі Валентина ОбуховаLoading...
Loading...
Loading...