субота, 25 листопада, 2017, 0:35 Політика
Нардеп розповів, як професійні борці з корупцією використовують антикорупційні органи

Українські антикорупційні органи конфліктують не тому, що хочуть когось перемогти, вони хочуть отримати піар. До них приєднались »професійні борці з корупцією», які також використовують антикорупційні органи для самореклами.

Про це народний депутат Борислав Береза заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK, відповідаючи на запитання, чому Петро Порошенко не припинить війну між антикорупційними органами.

«Не в усьому світі так є. Я спостерігаю як проходять антикорупційні дії в Румунії та Ізраїлі. Я можу сказати, що там співпадають точки зору всіх структур. Більше того, вони співпрацюють і тому отримують максимальний результат. Саме тому в Ізраїлі сидять прем’єри, президенти, міністри, депутати, будь-хто. Якщо посадовець порушив закон, то він знає, що недоторканності немає», – розповів депутат.

На переконання пана Берези, українські антикорупційні органи конфліктують між собою лише заради самореклами.

«Те, що відбувається в країні з антикорупційними органами не свідчить про те, що вони хочуть когось перемогти, вони хочуть отримати піар нічого не роблячи і стати своїми для всіх. Так не можливо. Або ти борешся, або співпрацюєш. Зараз деякі професійні борці з корупцією використовують антикорупційні органи для піару. Так не може бути і саме їм зараз легше маніпулювати. Вони кажуть, що якась антикорупційна структура хороша, а інша – ні. Зараз для дуже великої кількості людей важливо отримати бонуси для наступних виборів», – вважає гість програми.

Читайте також: Замість того, щоб працювати, антикорупційні органи бавляться в політику

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:46:29