субота, 25 листопада, 2017, 0:25 Політика
Мосійчук: Політична доцільність перемагає боротьбу із кримінальними злочинами

Керівники правоохоронних антикорупційних структур або є політичними фігурами, або в майбутньому бачать себе політиками.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (Радикальна партія Олега Ляшка) Ігор Мосійчук.

Гість програми заявив, що свого часу була зроблена помилка на догоду борцям із корупцією, які зайшли у парламент. Так, було виокремлено з комітету з правоохоронної діяльності антикорупційний комітет, в який, наголосив Ігор Мосійчук, не увійшов жоден правник.

Антикорупційні органи нардеп назвав так званими, адже, заявив він, вони самі себе «помножили на нуль» звинуваченнями один одному, натомість з криміналом вони зовсім не борються.

Найбільшою проблемою того протистояння, яке нині відбувається між антикорупційними органами, як вважає Ігор Мосійчук, є те, що «політична доцільність перемагає боротьбу із кримінальними злочинами».

«Це найбільша і виключна проблема, тому що і керівники правоохоронних структур, і антикорупційних структур, або є політичними фігурами, або в майбутньому бачать себе такими політичними фігурами», – заявив Ігор Мосійчук.

Нардеп пояснив, що мав на увазі, зокрема, очільника НАБУ Артема Ситника, керівника САП Назара Холодницького.

«Вони хочуть бути в парламенті чи в уряді», – вважає політик.

А ось проблемою вищезгаданих осіб Ігор Мосійчук вважає те, що вони не навчились читати Кримінально-процесуальний кодекс.

«90 відсотків справ, порушених НАБУ, «помруть» у будь-якому районному суді чи в будь-якому іншому, тому що незаконно здобуті докази і тому подібне», – наголосив депутат.

Ігор Мосійчук також нагадав про невдалу реформу поліції, де, з його слів, негідники пройшли переатестацію, а ті, хто розкривав злочини, ні. Через те в Україні злочинність зросла у рази. Нині, каже Ігор Мосійчук, хочуть реформувати СБУ.

«Але якщо її реформують за тим принципом, що Національну поліцію, то у нас, вибачаюсь, замінований буде увесь Київ», – вважає політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:27 :33