субота, 25 листопада, 2017, 2:30 Політика
Лещенко: НАБУ сьогодні єдиний орган, який притягає топ-керівників влади до відповідальності

НАБУ – це єдиний на сьогодні антикорупційний орган, який чинних керівників влади притягає до відповідальності.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від БПП Сергій Лещенко.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро відкрило і передало Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі кримінальне провадження про безпідставну видачу чиновниками МВС цивільним особам нагородної зброї.

Сергій Лещенко зауважив, що це не боротьба «всіх проти всіх», а норма для цивілізованої країни.

«Якщо кримінальні провадження стосуються незаконних дій МВС, то що їх не розслідувати? Якщо це син Авакова, то що у нього якийсь особливий статус? Він із вищої касти, а ми із нижчої і маємо йому вклонятися, чи як? Ми ж не в Індії живемо. Ми живемо у цивілізованому суспільстві. І якщо є факти, вони мають розслідуватися», – зазначив Сергій Лещенко.

Більше того, як додав Лещенко, що справа щодо «рюкзаків Авакова» була розслідувана і деякі факти було доведено.

«Факти були розслідувані і закінчилося тим, що довели фіктивність підприємства, що пошиття рюкзаків низької якості, які не отримують жодної критики. Переплати, шили в колоніях, 14 млн збитків, то що, це не гроші для державного бюджету? Друге питання, якщо є нагородна зброя і вся країна знає, що її незаконно роздає Аваков. Більше того, ціла схема налаштована на роздачу цієї зброї. І деякі депутати потім ще й стріляють у простих громадян і залишаються безкарними, виставляють себе жертвами самооборони. Маю на увазі одного із депутатів «Народного фронту», – зазначив народний депутат.

Лещенко вважає, що кругова порука в правоохоронних органах існує, але такі справи – це намагання її розірвати.

«І нехай краще буде війна «всіх проти всіх», ніж замовчування і намагання все приховати від суспільства. І НАБУ, до речі, єдиний на сьогодні антикорупційний орган, який чинних керівників влади притягає до відповідальності»,– заявив Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:44:49