п'ятниця, 24 листопада, 2017, 23:35 Політика
Журналіст пояснив, чому обрання Романа Труби мало ритуальний характер

Україна є феодальною державою, тому комісії мають суто ритуальний характер. Відтак обрання комісією директором ДБР Романа Труби було зрежисовано.

Про це журналіст Володимир Бойко заявила в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK, відповідаючи на запитання, навіщо працювала комісія з обрання директора ДБР якщо керівника було призначено в ручному режимі.

«Україна є типовою феодальною державою з нерозподіленою владою на окремі гілки, тому всілякі комісії, вибори, обговорення, мають суто ритуальний характер. Насправді не можливо, щоб у феодальній країні не перша особа, не його оточення добирали чиновників на такі помітні посади. Тому обрання директора ДБР носило ритуальний характер, щоб зберігати політес. А рішення безсумнівно приймалося рішення зі зовсім інших міркувань», – переконаний журналіст.

За словами гостя програми Романа Трубу зробили директором ДБР, бо влада впевнена, що він буде виконувати всі поставлені завдання.

Читайте також: Кар’єра Романа Труби: від дрібних побутових злочинів до слідства всієї країни

«Щодо Ольги Варченко я знав, що вона буде заступницею голови ДБР ще в січні. Це не було секретом, ходили такі чутки, що за цю посаду відповідає народний депутат Грановський. Як бачите прогнози підтвердились. Щодо пана Труби, який призначений на посаду голови, є різні думки. Є люди, які підтримують. Я дотримуюсь іншої точки зору. Наскільки мене відомо його кандидатуру пролобіював Пашинський через секретаря НРБО Олександра Турчинова, який доповів президенту, що ця людина буде належним чином виконувати поставлені завдання», – зауважив пан Бойко.

Читайте також: ДБР очолила людина, яка серед 19-ти кандидатів посіла останнє місце, – Фірсов

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:22 :36