п'ятниця, 24 листопада, 2017, 16:44 Політика
Зараз неможливо відслідковувати інформацію про репресованих в Криму, – Урбанська

На півострові Крим Росія створює всі умови для того, щоб корінне населення назавжди покидало свої домівки. Тиск на кримських татар посилюється з кожним днем. Людей арештовують безпідставно.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила заступник шеф-редактора УНІАН Тетяна Урбанська.

«Тиск на кримських татар, які залишилися на півострові, посилюється постійно. Якщо на початку окупації ми могли відслідковувати інформацію щодо кількості і стану затриманих, то зараз це неможливо, бо не знаємо точної кількості людей. До того ж, вони утримуються під надуманими приводами. Нікому невідомо, хто стане наступним», – коментує гостя програми. 

Експерт додає, що жодна міжнародна організація щодо захисту прав людини не має доступу до Криму.

«Ніхто не може прослідкувати, що відбувається на півострові. Там, коли людей затримують, зазвичай повідомляють причину родичам. Проте це не означає, що близькі зможуть побачитись і поговорити», – пояснює заступник шеф-редактора УНІАН.

Тетяна Урбанська стверджує, що переселення стосується не лише активістів, військових, але й чиновників.

«Зараз відбувається велике переселення. Воно стосується не тільки військових, але й чиновників. Роблять це для того, щоб вся адміністрація була російською. Так вороги контролюватимуть усе: від медицини до силовиків. Людей просто змушують виїздити, відмовлятися від своєї батьківщини, родичів, які не можуть покинути свої домівки. Тому виходить так, що молоді люди залишають Крим, а на їхні місця приїжджає невідомо хто», – каже гостя ефіру. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 21:45:59