п'ятниця, 24 листопада, 2017, 19:35 Економіка
Від біткойна відкололась нова криптовалюта

В мережі біткойн відбувся хардфорк Bitcoin Diamond, ініціаторами якого стала група анонімних розробників.

Про це повідомляє «Економічна правда».

У твіттері проекту з’явилося повідомлення про те, що хардфорк відбувся на блоці 495866 і нову криптовалюту вже підтримує 28 бірж. Криптовалюта торгується під тікером BCD.

Хардфорк – це певна зміна програмного коду, що змінює структуру блоку або дозволяє використовувати раніше неприпустимі блоки, тобто зміна протоколу Bitcoin.

На сайті біржі OKEx 22 листопада був опублікований пост про додавання BCD в список торговельного майданчика і про нарахування нової криптовалюти відповідно до балансу біткойнів на гаманцях користувачів в співвідношенні 1:10 (1 BTC = 10 BCD), оскільки обсяг емісії Bitcoin Diamond в десять раз більший за максимальну пропозицію першої криптовалюти.

Особистості розробників Bitcoin Diamond невідомі, проте відомо, що їх всього троє: «EVEY», «007» і ще одна людина, яка не розкрила навіть псевдонім.

За словами розробників, від першої криптовалюта Bitcoin Diamond відрізняється збільшеним в десять разів максимальним обсягом емісії, розміром блоку в 8 Мб, а також іншим алгоритмом майнінгу.

Нагадаємо, спочатку криптовалюта Bitcoin розділилася на дві окремі валюти – Bitcoin (Original) і Bitcoin Cash. Пізніше з’явився Bitcoin Gold.

У кого невелика сума в біткойнах, то хвилюватися особливо не варто, можна просто стежити за розвитком ситуації, а ось у кого на руках великі гроші, то напевно варто зробити попереджуючий крок і хоча б частину біткойнів перелити в іншу криптовалюту, радять фахівці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 08:31 :08