п'ятниця, 24 листопада, 2017, 12:05 Політика
Україна знаходиться у величезній демографічній ямі, – Безсмертний

Період між 1900-м та 1946 роками, який супроводжувався постійними війнами та геноцидами, забрав у нас цілих три покоління людей. Якщо помножити їх на 60 років, то вийде справжня демографічна яма.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив екс-віце-прем’єр-міністр України Роман Безсмертний.

«Я б не нарікав на суспільство, виходячи з того, що праві ті, хто говорить, що Україна знаходиться у колосальній демографічній ямі. У нас відсутні повноцінні три покоління. Якщо взяти до уваги період між 1900-м і 1946-м роками, через війни, голодомори, геноциди, – це були три покоління людей. Якщо помножити їх на 60 років, вийде справжня демографічна яма», – переконаний Роман Безсмертний.

Саме тому, на його думку, починаючи з 70-их років минулого століття, було видно, як Україна «провисає».

«На сьогоднішній день це відбувається не лише в кількісному, а й у якісному факторі. Еліта – це вершина, яка виховує суспільство, вона народжує сенси, смисли, цілі та ідеї», – пояснює колишній віце-прем’єр.

Окрім цього, він заперечив думку, що «нормальні люди» не можуть стати владою в Україні.

«Я не погоджуюсь з такими твердженнями, бо їх причиною є продовження існування в нашій державі радянського комуністичного фундаменту, починаючи від територіальної організації і закінчуючи структурою влади. Скільки можна називати парламент Верховною Радою?», – запитує екс-надзвичайний та повноважний посол України у Республіці Білорусь.

За його словами, ніхто з парламентарів не займається своєю роботою, і всі це прекрасно бачили.

«Це люди, які звикли «радити», а не приймати закони. А «Верховна» означає, що це вершина такої системи, і це не просто назви. Через народження сенсів, смислів, еліт і цінностей на основі цих параметрів формується істеблішмент, тобто каста управлінців. А без перших трьох понять сформувати його не вдасться, адже туди пускають виключно на основі моральних параметрів і цінностей», – розповідає дипломат.

Звідси очевидно, що якщо залишати чинну Конституцію, то навіть юридично очевидно, що туди дорога перекрита. Тому мова йде виключно про зміну засадничих речей держави, підсумував Роман Безсмертний.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:57:36