Новини » Економіка 24 листопада, 2017, 13:17
Україна налагодила виробництво ракет для реактивних систем
Ракети для РСЗВ. Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY
Ракети для РСЗВ. Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY

На сьогодні вже закрито дефіцит ракет для систем залпового вогню за рахунок власного українського виробництва.

Про це заявив журналістам секретар РНБО Олександр Турчинов під час ознайомлення з виробничим майданчиком холдингової компанії «Артем», повідомляє «Укрінформ».

«Уже сьогодні ми зняли дефіцит, який виник у військах у 2014 році, що стосується забезпечення українських систем залпового вогню. І це для нас дуже принципово і важливо тому, що ця проблема загострилась після того, як ми втратили на арсеналах значну частину наших боєприпасів», – заявив Турчинов.

Секретар РНБО повідомив, що наразі Україна виготовляє ракети для РСЗВ починаючи від корпусів і завершуючи бойовою частиною.

«Ракети вже поставляються. Поки це, скажемо так, відновлення завдяки нашим технологіям тих ракет, які вироблялися ще в Радянському Союзі, але ми також уже повністю перейшли і до виробництва української ракети, починаючи від ракетного двигуна і завершуючи бойовою частиною, виробництвом корпусів. І що стосується електронного обладнання, системи управлінням вогнем, то тут якраз українські розробки обійшли наших російських конкурентів», – сказав Турчинов.

Секретар РНБО повідомив, що серійне виробництво ракет для РСЗВ на заводі «Артем» розпочнеться наступного року, хоча, додав він, ракети вже надходять звідси у війська. За його словами, технологічна лінія здатна забезпечити фактично весь спектр ракет для РСЗВ починаючи від калібру 300 міліметрів і менше. У подальшому можливе розширення виробництва. Турчинов додав, що лише виробництво ракет для «Вільхи» завантажить лінію на роки вперед.

Ракетний комплекс «Вільха» за тактико-технічними характеристиками перевершує ракетний комплекс «Точка-У», максимальна дальність ураження якого становить 120 км.

Усі складові ракети «Вільха» вироблені в Україні, зокрема нова система управління, нове ракетне паливо й нова бойова частина.

Одна з особливостей нового ракетного комплексу – система управління ракетою, яка передбачає корекцію польоту ракети завдяки імпульсним двигунам.

Ракета здатна нести різні бойові частини залежно від призначення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 01:48 :36