п'ятниця, 24 листопада, 2017, 20:07 Політика
У Білорусі створені запаси для розгортання потужного військового угруповання, – Муженко
Віктор Муженко. Фото: mediarnbo.org
Віктор Муженко. Фото: mediarnbo.org

Російська Федерація зосередила в Білорусі запаси для розгортання потужного військового угруповання.

Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю виданню «Тиждень.ua», передає РБК-Україна.

«Зараз можна сказати, що одним з імовірних завдань цих навчань («Захід-2017», – ред.) було відпрацювання спільних дій угруповання Росії та Білорусі в західному стратегічному напрямку. Вони відпрацьовували оперативні плани, перевіряли війська та розрахунки відповідно до них. Крім того, були створені відповідні матеріальні запаси, необхідні для розгортання потужного угруповання на території Білорусі», – заявив він.

За словами Муженка, за підсумками російсько-білоруських навчань «Захід-2017» у грудні поточного року відбудеться конференція, на якій детально розглядатимуться всі питання, аналізуватимуться навчання та відповідні дії для підвищення спроможностей ЗСУ у протистоянні широкомасштабній агресії.

«Водночас (під час навчань, – ред.) відпрацьовувалися питання не тільки оборони, про що попередньо заявляла російська сторона, а й наступального характеру. Ми бачимо, що додатковою метою було, зокрема, проведення інформаційно-психологічної операції проти країн НАТО, керівництва Альянсу, насамперед США», – розповів він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:39 :56