п'ятниця, 24 листопада, 2017, 14:56 Політика
Це дика помилка, яка б‘є по авторитету держави, – Трубаров

Керівник Фонду Держмайна України Віталій Трубаров вважає кримінальну справу проти нього політичним тиском. Мовляв, він підтримує прозору та відкриту приватизацію. А це може не подобатись комусь із противників цього процесу.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив сам Трубаров.

«Проти мене жодної справи не було – її дістали із нафталіну, адже завели ще у 2013 році», – розповів Трубаров.

За його словами, це провадження не мало жодних перспектив, адже не було підкріплене належними доказами.

«Мабуть, зараз ситуація якось змінилася. На основі цієї справи працівники прокуратури вирішили зробити висновки, які не відповідають дійсності. Адже вона стосувалась Присяжнюка (колишнього міністра аграрної політики України, – ZIK) та осіб, які працювали у міністерстві і були балансоутримувачами», – зазначив Трубаров.

Тож, на думку чиновника, бажаючи продемонструвати результати своєї роботи, Генпрокурор просто довірився «своїм виконавцям». Ті ж так поспішали, що не стали вникати у всі обставини справи.

«Вони допустили, на мій погляд, грубі помилки, зв‘язані із неправильним трактуванням норм закону», – вважає Трубаров.

Окрім того, керівник Фонду держмайна підкреслив: імовірно, йдеться і про політичний тиск.

«Якби цю справу завели зараз, це було б зрозуміло. Однак вони дістали її ще із 2013 року і намагаються розкручувати. Та я завжди говорив, що саме зараз є можливість вивести приватизацію на найвищий рівень прозорості і відкритості. Тож, можливо, просто є сили, які цього не хочуть», – заявив він.

Мовляв, тут йдеться про неправильне використання інформації, яка потрапила до рук працівників прокуратури.

«Я вважаю, що це дика помилка. Вона б‘є по моєму авторитету, по всьому Фонду держмайна та навіть по авторитету країни. Як ми можемо залучати інвесторів, якщо тепер існує недовіра до самого органу?», – наголосив Трубаров.

Водночас Трубаров повідомив. що йому не вручали жодних підозр. А частину самої справи, відкритої у 2013 році, нещодавно виділили в окреме провадження.

«Спочатку мене викликали на допит щодо першої справи. Там, де йдеться про Присяжнюка. Однак питання так і не закрили. Потім прислали нову повістку. Я думав, що продовжуватиметься допит по першій справі, та коли прийшов, виявилось, що – по іншій. Однак, і там питання залишилось не завершеним. Наскільки я розумію, там незакінченою була якась процедурна норма. Однак, не розумію, куди так поспішають прокурори», – розповів Віталій Трубаров.

Нагадаємо, раніше Генпрокрори Юрій Луценко повідомив, що його відомство передало до НАБУ справу про незаконну приватизацію в січні частини будівлі МінАПК. Один із її фігурантів – тодішній керівник столичного відділення ФДМ В.Трубаров, який зараз є керівником Фонду Держмайна України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:17 :23