п'ятниця, 24 листопада, 2017, 10:54 Спорт
Тренер «Зорі» Вернидуб: Ми надто багато дозволяли супернику в атаці

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував поразку в гостьовому матчі п’ятого туру Ліги Європи УЄФА-17/18 від шведського «Естерсунда» (0:2).

Вернидуб: Ми багато дозволяли супернику

Юрій Вернидуб. Фото: ФК "Зоря"

«Будь-яка команда, яка програє, незадоволена. Вітаю «Естерсунд» з виходом у плей-оф. Вони заслужили це і досягли того результату, який потрібен. У нас є ще шанси. Є гра з «Атлетик», де вирішуватиметься, хто вийде з групи.

Так, ми почали погано в перші 15 хвилин. Потім була рівна гра практично без моментів. Так, був момент, і вони забили. Назвіть ще мені моменти в першому таймі, де вони могли забити? Була рівна гра.

Втім, ми дозволяли суперникові вільно приймати м’яч, міняти атаки. Не допрацьовували в русі і відборі.

Початок другого тайму виявився непоганим. Взяли м’яч під контроль, з’явилися моменти. Другий м’яч... Прикро пропускати такі м’ячі, коли футболіст проходить з центру поля, пробиває і забиває – це цілий ланцюг помилок центральної зони», – цитує Юрія Вернидуба офіційний сайт «Зорі».

Нагадаємо, в матчі п’ятого туру групового турніру Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 «Зоря» програла на виїзді «Естерсунду» 0:2. Аби пробитися до плей-оф в останньому турі «Зоря» на полі «Арени Львів» має обіграти іспанський «Атлетик».

2018-07-22 19:14 :54