п'ятниця, 24 листопада, 2017, 12:05 Суспільство
Телеканал ZIK запускає унікальний екопроект «Вижити в Україні» 
<nbsp;>

У суботу, 25 листопада, о 15:10 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем’єра безпрецендентного екопроекту під назвою «Вижити в Україні», головна тема якого виживання однієї людини й усієї країни в умовах екологічних проблем.

Журналісти каналу показуватимуть справжній стан екологічної ситуації в країні. Допомагатимуть ZIKу відомі люди, які також розуміють, що довкілля, в якому існуємо, – це питання виживання всієї нації. 

Так, ведучими перших випусків нового унікального проекту стали українська співачка, переможниця Євробачення-2004 Руслана й українська театральна та кіноакторка, громадська активістка Римма Зюбіна. Вони на власному прикладі продемонструють глядачам, як складно жити в середовищі винищення природних ресурсів. 

Зокрема, співачка Руслана відвідала Українські Карпати, а саме гуцульське село Шешори на Івано-Франківщині, де прогресує вирубка та фактичне знищення прадавніх карпатських лісів. А акторка Римма Зюбіна завітала в Маріуполь, де дослідила екологічну ситуацію в місті.

«Ідея проекту – залучити відомих людей до боротьби за природу України, аби показати і високим чинам, і простим українцям, що ця проблема стосується кожного і часу зволікати уже немає», – коментує керівник департаменту програм власного виробництва телеканалу ZIK Ольга Мовчан.

Які шокуючі факти відкриються знімальній групі ZIKу? Де в нас все ж дотримуються міжнародних екологічних стандартів? Та хто ще з українських зірок долучиться до унікального екологічного проекту? Дивіться щосуботи о 15:10 з 25 листопада на телеканалі ZIK «Вижити в Україні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:29:07