п'ятниця, 24 листопада, 2017, 20:06 Політика
Тарас Костанчук: Із СБУ слід прибрати старі корумповані обличчя і «лампаси»

Служба безпеки України нині працює дуже непрофесійно і «не в ногу» з тими проблемами та викликами, які стоять перед Україною.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив колишній командир штурмової групи батальйону «Донбас», керівник ГО учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Гість програми вважає, що людей, які мешкають нині на окупованому Донбасі, буде значно важче повернути, аніж території, адже громадяни опинилися за невидимою межею упродовж останніх 20-25 років, а не двох років.

«Тому я думаю, що територію ми повернемо досить швидко, відносно, звичайно, а людей повернути буде набагато важче. Їхня внутрішня прірва збільшилася за цих два роки, яку робили протягом 20-ти років», – наголосив Тарас Костанчук.

Гість програми також заявив, що у нього як професіонала нині дуже негативне ставлення до Служби безпеки України.

«Дуже непрофесійно працює, дуже працює не в ногу з тими проблемами, з тими викликами, які стоять перед Україною. Ця Служба безпеки повинна бути повністю реформована, прибрані звідти старі корумповані обличчя, «лампаси». І тільки з новою Службою безпеки, яка буде займатися тільки національною безпекою, можна буде щось робити і говорити як про Службу безпеки», – заявив гість програми.

З його слів, нині Збройні Сили України набагато сильніші, аніж були у 2014 році.

«Але і ці Збройні Сили впораються із ситуацією визволення, у цьому я абсолютно точно переконаний, наших територій на сході України, а в майбутньому – і в Криму, тільки спираючись на добровольців, які візьмуть у руки зброю, тільки спираючись на людей, які готові віддати життя, не думаючи про контракт, про зарплату, а думаючи про те, що нація понад усе і Україна понад усе. У такому об’єднанні сил добровольців, які готові взяти зброю і піти, та діючої армії ми зможемо це зробити досить просто», – вважає Тарас Костанчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:31 :52