п'ятниця, 24 листопада, 2017, 16:29 Львів
Суд визнав незаконним звільнення представниці «Самопомочі» з високої посади у Львівській облраді
Парасковія Дворянин. Фото: Микола Тис/ZIK
Парасковія Дворянин. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівський окружний адміністративний суд розглянув позов Парасковії Дворянин до Львівської обласної ради щодо зняття її з посади з першого заступника голови ради та визнав таке звільнення незаконним.

Про це 24 листопада у коментарі IA ZIK підтвердила сама Парасковія Дворянин.

«Я просила суд визнати незаконним моє звільнення з посади першого заступника голови Львівської облради. Суд задовільнив позов у цій частині», – повідомила П.Дворянин.

Водночас, з її слів, суд відхилив іншу частину позову, де йшлося про визнання незаконним призначення на посаду першого заступника голови обласної ради Андрія Білоуса.

П.Дворянин також зазначила, що у своєму позові до обласної ради не висувала вимог щодо фінансових компенсацій. Львівська облрада має лише сплатити судовий збір.

«Мені важливо було показати людям, яким чином відбуваються звільнення у Львівській обласній раді», – зазначила П.Дворянин.

Зазначимо, це рішення прокоментував начальник відділу правової та кадрової роботи облради Андрій Мельник:

«Рішення суду вважаю незаконним. Не розібравшись із суттю справи, суд дійшов неправильного висновку, що спричинило ухвалення необґрунтованого судового рішення. Відтак, будемо однозначно оскаржувати його до суду апеляційної інстанції, тому що це проміжне рішення абсурдне. Що стосується Андрія Білоуса, то він залишається чинним першим заступником голови Львівської облради і жодних правових наслідків для нього це рішення не має. Для нас залишається загадкою, чим насправді керувався суд, ухвалюючи це рішення».

 

Як повідомлялося, Львівська облрада достроково припинила повноваження першого заступника голови облради, представниці «Самопомочі» Парасковії Дворянин. «За» проголосували 53 депутати.

Перед тим депутати Львівської облради визнали незадовільною роботу Парасковії Дворянин.

Як пояснював голова Львівської облради О.Ганущин, питання звільнення першого заступника голови Львівської облради, представниці «Самопомочі» Парасковії Дворянин пов’язане з неконструктивною позицією фракції у Львівській облраді.

Першим заступником голови Львівської облради обрали голову фракції «Народного контролю» Андрія Білоуса, який має родинні зв’язки з міським головою Львова Андрієм Садовим.

Натомість звільнена з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковія Дворянин вважає своє звільнення незаконним і подала судовий позов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:56:25