п'ятниця, 24 листопада, 2017, 15:35 Політика
Швидше за все, боїв у Луганську не буде, – Чібісов

У Луганську ситуація стала менш напруженою. Військові, які приїхали у так звану «ЛНР», переважно пиячать у під’їздах. Тому можна зробити висновок, що боїв між двома конфліктуючими сторонами – ватажком бойовиків «ЛНР» Ігорем Плотницьким та «міністром внутрішніх справ» Ігорем Корнетом – не буде.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів блогер та журналіст Олексій Чібісов, який уважно стежить за ситуацією на Донбасі.

«Станом на зараз ситуація у Луганську начебто вирішується і напруження трохи зменшилось. Швидше за все, як таких боїв між конфліктуючими сторонами – Плотницьким та Корнетом – не відбудеться. Адже невелику частину БТРів, які базувалися у центрі міста, відігнали десь у район Вергунки.  Військові ж, які перебувають у самому Луганську, переважно десь у підворіттях п’ють горілку», – розповів Чібісов.

Також він сказав про те, що місцеве телебачення та радіо, яке раніше було українським, досі не працює.

«Показують лише російські телеканали, які особливо не розповідають про те, що відбувається у Луганську. Іноді можна зловити хвилі українського радіо і звідти отримати хоч якусь інформацію», – прокоментував він.

Ігор Плотницький поїхав у Москву, щоб разом із своїм куратором вирішити, що робити далі.

«Плотницький не вирішує глобальних питань, бо абсолютно підконтрольний своїм кураторам. Але попри це, ніхто і нічого з ним зробити не може. Наприклад, люди Корнета, котрі утримували Плотницького в Луганську у підвалі, за моїми даними, не допитували його, а просто не давали вийти із ОДА», – додав він.

Нагадаємо, 21 листопада, центр Луганська оточили озброєні люди без розпізнавальних знаків. У мережі писали, що це міг бути «переворот» у «ЛНР». Насправді «міністр внутрішніх справ ЛНР» Ігор Корнет заперечив свою відставку і підняв бунт проти ватажка бойовиків «ЛНР» Ігоря Плотницького.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:36:13