п'ятниця, 24 листопада, 2017, 16:57 Світ
Саудівська Аравія планує запровадити перші туристичні візи у 2018 році
Саудівська Аравія. Фото: ge.com
Саудівська Аравія. Фото: ge.com

Саудівська Аравія, яка уже певний час готується стати туристичним напрямком, нещодавно оголосила про видачу туристичних віз.

Принц Султан бен Салман, голова Саудівської комісії з питань туризму та національної спадщини, повідомив, що візи стосуватимуться людей, які хочуть пізнати й відчути велич його країни, – інформує видання The Independent.

Принц заявив, що Саудівська Аравія має намір видати свої перші туристичні візи у 2018 році, оскільки намагатиметься зменшити свою залежність від нафти.

За повідомленнями, мета Саудівської Аравії: 30 млн відвідувачів на рік до 2030 року (це у порівнянні з 18 млн туристів у 2016 році).

Одна з найбагатших націй світу планує перетворити 50 островів Червоного моря на розкішні пляжні курорти та має амбітні плани звести «розважальне місто», що конкуруватиме з Лас-Вегасом. Також мільярдер Річард Бренсон планує вкласти кошти у туризм країни.

Незважаючи на тенденції до розвитку туризму та обіцянки соціальної реформи, багато мандрівників побоюються відвідувати Саудівську Аравію через її надзвичайно консервативну культуру та нестабільність у регіоні.

Сусідній Ємен перебуває у розпалі громадянської війни, а Ірак, що розташований на півночі, продовжує вести боротьбу. Найважливіші міста Саудівської Аравії, такі як Ер-Ріяд, Джидда та Дахран, вважаються вразливими до терактів. Саудівська Аравія досі застосовує суворі ісламські правила щодо кодексу одягу та гендерної сегрегації, хоча останні реформи кронпринца можуть змінити це.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:59:40