п'ятниця, 24 листопада, 2017, 21:35 Політика
Саакашвілі: Незаконна депортація грузинів із України – це прямий тиск на мене

Через ситуацію із депортацією грузинів, у Президента Порошенка виникли серйозні проблеми вчора у Брюсселі.

Про це заявив екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK).

«Легально я можу перебувати в Україні щонайменше ще кілька місяців, оскільки я подав позов до суду на указ Президента України про позбавлення мене громадянства. Відтак, поки розглядається цей позов і позов до Міграційної служби щодо їхньої відмови, згідно закону вони не мають права мене депортувати», – зазначив Саакашвілі.

Термін посвідки, яку політику видала Міграційна служба, закінчується 1 грудня. Натомість на 3 грудня за участі Міхеїла Саакашвілі анонсована акція «Народний імпічмент».

«Незалежно від того, зі мною чи без мене, я переконаний, що народного імпічменту не уникнути. Тому вважаю, що не потрібно надто перейматися тим, що планує робити влада – чи депортовувати мене, чи ще щось», – прокоментував політик.

Також він зауважив, що, насправді, депортація – це юридичний легальний процес, коли людину викликають, допитують та надають право оскаржувати відповідне рішення. І тільки потім відправляють до країни громадянства особи.

«У випадку з грузинами, то насправді, їх відверто викрали, побили та вивезли на гелікоптерах до Одеси. Насправді ж це була воєнна операція, якою керував особисто начальник президентської охорони Гелетей», – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі заявив, що депортацією громадян Грузії займався особисто Гелетей

Екс-президент Грузії зауважив, що через цю ситуацію вчора у Брюсселі у президента Порошенка виникли серйозні проблеми. Адже після того, як йому почали задавати питання, він рознервувався.

«Порошенко переконував, що вони депортували злодіїв у законі, а не журналіста та людей, які боролися на фронті за Україну, ким насправді і були ці грузини. Зокрема, був журналіст відомого грузинського каналу, який висвітлював мою діяльність для Грузії. Також там були люди, які колись працювали у моїй грузинській охороні. Ці люди не були задіяні в акціях протесту, і навіть близько до цього не наближалися, то я розцінюю такі дії влади, як прямий тиск на мене», – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

Читайте також: У Держдепі США прокоментували видворення грузинів з України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:27 :27