Новини » Події

Піротехніки обстежили 10-кілометрову зону поблизу Калинівки

Розмінування приватного сектору у Калинівці. Фото: radiosvoboda.org

Піротехніки ДСНС закінчили обстежувати територію 10-кілометрової зони навколо військового складу Міністерства оборони поблизу Калинівки, що у Вінницькій області.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Закінчено обстеження території 10 кілометрової зони навколо військового складу Міністерства оборони поблизу м. Калинівка. Зведеним піротехнічним загоном ДСНС здійснюється контроль якості очищення території. До робіт залучено 43 чол. та 17 одиниць техніки», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня стало відомо, що горять військові склади у місті Калинівка Вінницької області. З населеного пункту вже евакуювали близько 30 тисяч людей. Вони можуть розміститися у вінницьких школах.

Попри те, що Калинівка розташована за 20 кілометрів від Вінниці, місто в зону ураження вибухів не потрапляє. Відомо також, що наразі горить 10% площі арсеналу.

Внаслідок вибухів, за даними ДСНС, вже постраждала одна людина. Водночас, як заявив перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, виявили двох постраждалих, які через «суматоху і паніку» наробили собі шкоди.

Також в мережі вже з’явилося відео вибухів боєприпасів на військових складах.

Loading...