п'ятниця, 24 листопада, 2017, 14:49 Політика
Палій: Дострокові президентські вибори малоймовірні, хіба Порошенко захоче їх організувати
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Дострокові президентські вибори в Україні можливі, зокрема, якщо Президент Порошенко сам захоче їх організувати. Однак, це малоймовірно.

Про це 24 листопада у коментарі IA ZIK повідомив політолог Олександр Палій.

«Дострокові президентські вибори можливі виключно у випадках, які передбачені Конституцією України. Політично зараз немає ніяких підстав для дострокових виборів. Можливо, Президент сам захоче їх організувати. Соціологія показує, що він їх виграє. Тому не знаю, кому вони зроблять позитив. Це просто буде відволікання уваги, коли у нас є зовнішній ворог, потрібно економити гроші. Тобто, це безглузда ідея. Хіба якби Президент вирішив, що йому політично вигідно зараз їх виграти – але думаю, навряд чи», – повідомив О.Палій.

Політолог також прокоментував останні дані соціологічних опитувань щодо ймовірних лідерів президентських перегонів. Зокрема, О.Палій вважає завищеними рейтинги А.Гриценка, Ю.Бойка, В.Рабиновича. «Вони насправді мають значно менше. Мені здається, соціологи трошки їм підіграли. Щодо пропорції між першим і другим місцем – Порошенком і Тимошенко – десь приблизно так воно і є», – прокоментував політолог.

«Щодо Вакарчука – у нього рейтинг, можливо, і не такий великий, але у нього є теоретична можливість до зростання. У нього маленький негативний антирейтинг. Це для наших політиків велика рідкість. Українці кажуть: до булави треба голови, і вони це розуміють дуже добре. Дуже багато залежить від міри компетенції. Компетенція співака і президента – це дві зовсім різні речі», – додав О.Палій, коментуючи рейтинги Святослава Вакарчука.

Як повідомлялося, соціологи назвали лідерів майбутніх президентських перегонів: C.Вакарчук – третій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 19:33 :10