п'ятниця, 24 листопада, 2017, 3:40 Політика
Нардеп розповів, як автоматизація перемогла корупцію у системі повернення ПДВ

Система повернення ПДВ, яка завжди була корупційна, сьогодні працює автоматично і не дає можливість отримувати відкати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Микола Кучер.

«Я все життя пропрацював в аграрному секторі і справді це було щось страшне. Носили величезні хабарі і всі компанії, які при злочинній владі працювали, були в це втягнуті. На сьогоднішній день в державі працює автоматизована система повернення ПДВ. З січня цього року там нема корупції. А ця корупція оцінювалась мільярдами доларів», – зазначив народний обранець.

За словами пана Кучера, це надзвичайно серйозна перемога. Сфера, яка завжди була корупційна, сьогодні вичищена, автоматично працює і не дає можливість вкрасти.

«Я впевнений, що цей досвід потрібно поширювати і на інші сфери. Хоча, вже повернуто таку кількість податку на додану вартість, що треба дивитися чи не обмежувати вже її. Бо в нас є компанії, які отримали по 7,5 мільярдів повернення ПДВ. Так що тут можливо потрібно переглядати вже чи повністю повертати, чи робити якісь обмеження», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:54:29