Новини » Політика 24 листопада, 2017, 20:55
Нардеп: Правоохоронні органи займаються тролінгом один одного

Це дуже погано, що наші правоохоронні органи сьогодні займаються не реальною боротьбою з корупцією, а «тролінгом» один одного.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Володимир Гусак.

Нагадаємо, раніше Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що його відомство передало до НАБУ справу про незаконну приватизацію в січні частини будівлі МінАПК. Один із її фігурантів – тодішній керівник столичного відділення ФДМ В.Трубаров, який зараз є керівником Фонду Держмайна України.

«Я ж раніше казав, що керівники правоохоронних органів, які займаються власним піаром і боротьбою один з одним, зараз використовують той хаос, який створився у правоохоронній системі. Зокрема для того, щоб забивати «голи», або «цвяхи» один одному. Це саме той випадок», – зазначив гість програми.

Володимир Гусак каже, що те, що зараз відбувається між ГПУ на НАБУ – це «тролінг один одного».

«Зараз є таке дуже модне слово «тролінг». Це так Генеральний прокурор трошки «потролив» НАБУ. Тому я думаю, що ніякої перспективи ця справа не матиме і більш того, виникає питання, а що заважало тому ж Генеральному прокурору підписати підозру, затримати, або не затримати на тиждень раніше, коли ще термін передачі справ на НАБУ не доставили. Але у такому випадку не було б можливості «потролити» те НАБУ», – зазначив народний депутат.

Володимир Гусак наголосив, що це дуже погано, що наші правоохоронні органи займаються не реальною боротьбою з корупцією, а «тролінгом» один одного. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 14:01 :18