п'ятниця, 24 листопада, 2017, 13:56 Регіони
На Прикарпатті до 16 грудня триватиме міжнародний фестиваль документального кіно

Цьогорічний «XIV Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно «Docudays-UA 2017» побуває не лише у Івано-Франківську і Коломиї, а й в селах Манява, Клубівці, Стриганці та Яблунів. Він розпочинається сьогодні і триватиме до 16 грудня..

 Про це сьогодні, 24 листопада, повідомив власкор IA ZIK.

«З цієї нагоди офіційний партнер фестивалю ГО «Молодіжна організація «СТАН» організовує інтерсекційний кіноворкшоп, кіновечорниці та виїзні покази. До цих подій запрошують долучитися вчителів, школярів, журналістів та  активістів», – розповідає івентменеджерка організації Юлія Сінькевич.

Під час кіноворкшопу учасники  разом з експертом у екологічних питаннях Дмитром Кузнєцовим обговорюватимуть тему зміни клімату, екологічної свідомості та прав людини. Також розкажуть, як за допомогою проектного та івентменеджменту, вирішувати екологічні та соціальні проблеми громади.

«Ми розкажемо про причини змін клімату та як їм запобігти. Також буде дискусія для чого потрібна екосвідмість. Вчитимемо, як проводити екологічні акції», – каже Дмитро Кузнєцов.

​​Крім цього, воркшоп передбачає демонстрацію фільмів з програми «XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays-UA 2017» та їх обговорення в розрізі заявлених тем.

Фільми які будуть демонструватимуться: «Укриття», «Природа мого серця»,  «Audience emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек», «Між іншим», «У пошуках кращої долі», «Бротьба Джамали», «Процес: Сєнцов», «Народжені бути вільними».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:42 :14