п'ятниця, 24 листопада, 2017, 22:58 Політика
Міхеїл Саакашвілі відмовився вибачатись за закид про «темники»

Саакашвілі звинуватив ведучу ZIKу що вона працює за «темниками» Адміністрації Президента.

У людей, які зараз голодні, які зараз стоять в чергах, у яких діти в армії, в окопах, запевняю вас, у них зараз набагато важливіші справи, аніж ці ваші елітні запитання про Дерев’янка. Це «темник» Адміністрації Президента.

Про це у прямому ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив лідер «Руху нових сил» та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Ведуча програми запитала у Саакашвілі, чому він, як лідер «Руху нових сил» відкинув усіх діючих українських опозиційних політиків, які б могли боротися із ним проти влади, але водночас, як зазначила Даниленко, Саакашвілі не гребує політичним партнерством із людьми з сумнівною репутацією. На що Саакашвілі відповів:

«Що знову Дерев’янко? 40 хвилин ми про нього говоримо. Ви мене для цього запросили? Я думаю що у людей, які зараз голодні, які зараз стоять в чергах, у яких діти в армії, в окопах, запевняю вас, у них зараз набагато важливіші справи, аніж ці ваші елітні запитання про Дерев’янка. Це «темник» Адміністрації Президента, Таню. Я не дурний»,– відповів Міхеїл Саакашвілі.

Ведуча програми уточнила, що Міхеїл Саакашвілі звинуватив її в тому, що вона працює за «темниками» Адміністрації Президента. Тетяна Даниленко заявила, що це брехня та попросила Саакашвілі вибачитися. Однак екс-президент Грузії відмовився.

«Я не буду вибачатися. Це їхній «темник»,– додав Саакашвілі.

У свою чергу Тетяна Даниленко заявила, що на ефіри її програми не ходять представники АП і додала, що Саакашвілі про це чудово знає.

«Ви зараз безсовісно брешете. Де я, а де «темники» Адміністрації Президента. До мене не ходить Адміністрація Президента і нею заборонено ходити на мої ефіри, ви це чудово знаєте. Ви звинувачуєте журналістів, зокрема, Христину Бондаренко вчора на телеканалі «АТР» ви теж звинуватили в тому, що вона бреше. Та водночас ви ходите на телеканал «NewsOne», який належить Рабіновичу і Мураєву, то вас немає питань до жодних їхніх журналістів. Ви чудово виступаєте, ви дискутуєте із авантюристом, аферистом Рабіновичем і вам не дискомфортно від цього. Я ставлю вам питання, які ставлю будь-якому гостю. І ми із вами говоримо про політичну перебірливість»,– відповіла Саакашвілі Тетяна Даниленко.

Натомість сам Саакашвілі вкотре відмовився вибачатися за звинувачення і додав, що усі українські медіа зараз працюють над одним: щоб не дати йому можливості говорити про насущні питання, які важливі народу України.

Читайте також: Міхеїл Саакашвілі: Я буду прем’єр-міністром України

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:19:03