Новини » Світ 24 листопада, 2017, 10:05
Майже всі звинувачені у корупції в Саудівській Аравії передали активи владі
Саудівська Аравія. Фото: internations.org
Саудівська Аравія. Фото: internations.org

Більшість з тих, кого влада Саудівської Аравії звинуватила в корупції, погодилися на націоналізацію частини свого статку в рамках досудового врегулювання.

Про це інформує УНІАН.

Як розповів наслідний принц Мухаммед бен Сальман Аль Сауд в інтерв’ю The New York Times, 95% обвинувачених передали свої активи владі. За словами принца, лише 1% обвинувачених змогли довести свою невинуватість.

«Близько 4% заявили, що не є корупціонерами і разом зі своїми юристами готові до суду. Відповідно до законодавства Саудівської Аравії, прокурор є незалежною стороною. Ми не можемо втручатися в його роботу», – пояснив Аль Сауд.

Він додав, що в цілому в результаті досудових угод може бути зібрано близько $100 млрд. «Наша країна сильно страждала від корупції з 1980-х років і по сьогоднішній день. За підрахунками наших експертів, приблизно 10% всіх державних витрат щороку привласнюються корупціонерами на рівнях від найвищого до низького», – пояснив принц.

Він додав, що його батько, король Сальман бен Абдель Азіз Аль Сауд, ще на початку 2015 року доручив зібрати інформацію про корупцію «на самому верху», завдяки чому був складений список, до якого увійшли приблизно 200 осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 21:19 :14