п'ятниця, 24 листопада, 2017, 20:25 Політика
Лещенко: ЄС не може визнати провал антикорупційної реформи в Україні

Із огляду на те, скільки зусиль, часу та коштів вкладено в Україну в той чи інший спосіб, однак представники ЄС не можуть назвати якийсь прогрес у боротьбі з корупцією.

Про це зазначив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Євросоюз не може визнати провал реформ в Україні після того, як відбувся провал в Молдові, тому вони змушені тримати обличчя та робити вигляд, що нічого не відбувається. Оскільки в Молдові фактично відбувся колапс і до влади прийшов реваншистський президент, а у Грузії теж є суттєві труднощі, тому вони не можуть сказати, що в Україні теж провал, а натомість роблять вигляд, що все не так погано», – певен Сергій Лещенко.

Однак, зауважує депутат, при цьому назвати якийсь прогрес вони теж не можуть, адже в Україні реально відбувається зворотна дія у боротьбі з корупцією, а відтак європейці втрачають віру в Україну.

«Із огляду на те, скільки зусиль, часу та коштів вкладено в Україну в той чи інший спосіб, але все пішло на офшорні рахунки спільників-корупціонерів. Дипломати мають казати те, що прописано по протоколу, однак реальність така, що макрофінансова допомога не надається вже більш як рік, адже Україна не виконує вимоги МВФ, серед яких зокрема є і створення Антикорупційного суду», – підкреслив Сергій Лещенко.

Відтак, підсумовує депутат, Україна не отримає кошти, допоки не проведе необхідні перетворення в частині обмеження впливу корупції на політику. Натомість такі перетворення не проводяться, оскільки немає політичної волі у першої особи держави – Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:55:44