п'ятниця, 24 листопада, 2017, 2:14 Спорт
ЛДУФК та Федерація легкої атлетики України продовжили угоду про співпрацю

У межах робочого візиту першого заступника Міністра молоді та спорту Ігоря Гоцула, народного депутата України Миколи Величковича на Львівщину вчора, 23 листопада, відбулася їхня зустріч із професорсько-викладацьким складом Львівського державного університету фізичної культури.

У своєму вступному слові Ігор Гоцул подякував працівникам ЛДУФК за їхню плідну роботу в царині спорту, завдяки якій вітчизняний спорт успішно конкурує на світовому рівні, пише ldufk.edu.ua. Водночас, п. Гоцул наголосив на актуальних проблемах нашого спорту. Це і питання зміни системності в сучасній Україні. Адже не секрет, що радянські методи підходу у наш час зреалізувати уже неможливо, а нової системи й досі не знайшли. Це й дуже актуальне питання допінгу в спорті, на якому «погорів» не один вітчизняний атлет. Загалом, підсумував чиновник, настав час змін – і про них треба говорити, до них треба бути готовими як спортсменам, так і тренерам.

Згодом до розмови підключилися й працівники Львівського державного університету фізичної культури, які просто-таки «засипали» наших гостей різноманітними запитаннями. Зокрема, усі присутні почули, що уже зовсім скоро нашим тренерам для підвищення кваліфікації не доведеться їздити на кілька днів до Києва, а це можна буде зробити на місці – у Львівському державному університеті фізичної культури, який долучать до переліку вишів, яким надаватимуть таку можливість і, водночас, зніметься монополія Києва у цьому питанні.

Потребує кардинальних змін і давно застарілий Закон «Про фізичну культуру і спорт». До нової редакції Закону повинна залучитися уся спортивна еліта країни. Лише тоді він врахує потреби і професійного спортсмена, і школяра звичайної загальноосвітньої школи. Бо саме зі шкільної лави розпочинається шлях спочатку у студентський спорт, а потім і в професійний.

Пролунала й приємна звістка про те, що уже готовий проект остаточної реконструкції стадіону СКІФ, який завдяки титанічним зусиллям народного депутата України Миколи Величковича та ректора Львівського державного університету фізичної культури професора Євгена Приступи нарешті повернули нашому вишу. Наступного, 2018 року, цей спортивний об’єкт повинен змінитися.

На завершення зустрічі президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул і ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Пристута своїми підписами продовжили угоду про співпрацю. А три книги про університет завжди нагадуватимуть Ігорю Євгеновичу Гоцулу про змістовну зустріч із фахівцями спорту у стінах ЛДУФК.

Ігор Гоцул, перший заступник Міністра молоді та спорту України: «На Львівщину я їхав з однією метою – допомогти нашим колегам із розбудовою сучасної спортивної інфраструктури. Це одне з найболючіших питань існування українського спорту. Ми об’єднуємо наші зусилля щодо кількох спортивних об’єктів. Це – два об’єкти у м. Буськ і стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури. Саме вони є найбільш важливими для того, аби продовжувалася спортивна слава Львівщини. У 2018 році тут будуть значні зміни на краще».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 21:29:44