п'ятниця, 24 листопада, 2017, 23:25 Політика
Грановський каже, що «компроміси» щодо ДБР та існування «іменного» департаменту, – міфи

Конструкція управління таким органом як ДБР є складною. Вона працюватиме лише тоді, коли всі члени керівництва цього органу будуть професіоналами.

Про це під час прямого включення через Skype в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція БПП) Олександр Грановський.

Політик прокоментував інформацію, оприлюднену одним із інтернет-видань, де йшлося про те, що Петро Порошенко та Олександр Турчинов розділили розділили між собою посади у Державному бюро розслідувань. За інформацією видання, секретарю РНБО дісталося крісло голови ДБР, а Президенту – посади двох заступників. Видання твердить, що автором такого компромісу став Олександр Грановський.

«Це такий же міф, як і існування знаменитого, але неіснуючого департаменту імені Кононенка-Грановського», – зазначив нардеп.

Політик провів аналогію із створенням НАБУ.

«Такі прізвища як Ситник, Холодницький свого часу нікому не були відомі. Тому говорити про те, хто такий Труба чи хто його заступники, я думаю, це як мінімум, завчасно і недоречно. Час покаже, як вони будуть працювати, наскільки вони ефективні і наскільки їм довіряє суспільство», – вважає Олександр Грановський.

Про жодні «компроміси», запевнив політик, йому невідомо і «архітектором» жодних подібних ідей він не був.

Відповідаючи на запитання ведучої щодо особливостей управління ДБР та дієздатності цього органу (так, рішення голови ДБР будуть нечинними без підписів його заступників), політик зауважив, що конструкція управління таким складним органом як ДБР є складною.

«Вона буде працювати лише тоді, коли всі члени керівництва цього органу будуть професіоналами. Якщо ці люди будуть керуватися принципами честі, гідності, як би це голосно не звучало, тоді у них це вийде. Якщо ж вони керуватимуться якимись іншими мотивами, вони цей орган розірвуть на частини, він ніколи не буде функціональним і нам буде за нього соромно», – переконаний Олександр Грановський.

Політик висловив сподівання, що керівництво ДБР має «належний рівень розвитку і посоромиться з’ясовувати стосунки».

«Якщо ні – у таку конструкцію повірити дуже складно», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 14:38:38