п'ятниця, 24 листопада, 2017, 23:45 Політика
Грановського запитали про величезну різницю статків у деклараціях, поданих лише через рік

Нардеп від БПП Олександр Грановський сам ініціював перевірку щодо себе та вичерпно відповів на питання щодо задекларованого слідчим.

Про це під час прямого включення через Skype в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція БПП) Олександр Грановський.

Народний депутат України VII-VIII скликань Єгор Фірсов, звертаючись до Олександра Грановського, заявив, що той є «корупційним куратором від АП». Єгор Фірсов нагадав, що 2013 року пан Грановський у своїй декларації вказав орієнтовно 100 тисяч гривень, там не йшлося про житло. Проте за рік депутатства, продовжив Фірсов, у декларації з’явилося про мільйон доларів готівкою, кілька дорогих годинників тощо.

«Ви попрацювали приблизно рік депутатом, звідки у вас з’явились ці гроші?... А що із тими 700 тис доларів, які ви отримали від свого партнера Адамовського?», – поцікавився Єгор Фірсов та наголосив, що ця сума теж не є задекларованою.

Олександр Грановський нагадав, що раніше Єгор Фірсов, коли був народним депутатом, прийшов у податкову і ознайомився із частиною його декларації, зобов’язавшись не розголошувати дані.

«Я сам ініціював перевірку щодо себе. Якщо не помиляюсь, 12 чи 14 разів, до 15-ти, відповідав на ці питання слідчим. І відповів на всі питання вичерпно. Якщо ви не полінуєтеся… Понад те, за вашою заявою було порушене кримінальне провадження, яке розслідувалося фактично Генеральною прокуратурою України. І вам прийшла постанова, що справа закрита більш ніж 1,5 року. І якщо ви би не полінувалися, ви би напевно, її прочитали і відповіли на всі питання», – заявив Олександр Грановський.

Політик заявив, що він закон не порушував і на всі запитання вже відповів, тож давати відповідь Єгору Фірсову в ефірі відмовився.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:27:29