п'ятниця, 24 листопада, 2017, 18:25 Політика
Експерт пояснив, як Кремль може використати ситуацію в окупованому Луганську

Ту ситуацію, яка склалася в окупованому Луганську, Кремль використає, щоб продемонструвати, що він начебто не контролює ситуацію на окупованих територіях Донбасу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив член експертної ради Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, редактор англомовного журналу Ukrainian Defense Review Антон Міхненко.

Нагадаємо, в окупованому Луганську виник конфлікт між ватажком бойовиків «ЛНР» Ігорем Плотницьким та «міністром МВС» фейкової республіки Ігорем Корнетом, ситуація в окупованому місті загострилася. Ватажок терористів Плотницький, проти якого повстали бандитські угруповання, підконтрольні Корнету, виїхав із Луганська до РФ.

Антон Міхненко зауважив, що усе, що нині відбувається на окупованих територіях Донбасу, контролюється Кремлем.

«Якщо Кремль захоче, щоб відбувся витік певної інформації, він відбувається. Якщо Кремль хоче змінити одного «лідера» на іншого, воно відбувається», – вважає гість програми.

На його думку, ту ситуацію, яка склалася в окупованому Луганську, Кремль використає, щоб продемонструвати, що він начебто не контролює ситуацію на окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях. Надалі, вважає Антон Міхненко, російські політики чи експерти демонструватимуть Заходу, мовляв, вони самі там об’єдналися чи чвари якісь влаштовують, а ми тут ні до чого.

Антон Міхненко нагадав, що зараз у Брюсселі відбувається Саміт східного партнерства, і події у Луганську можуть бути з цим пов’язані. Гість програми додав, що до того і ватажок бойовиків Плотницький, і так званий міністр Корнет до того їздили у Москву та Ростовську область.

«Вони щойно повернулися з РФ – і тут це трапилося», – зауважив Антон Міхненко.

Перший заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» (2014-2016 рр.) Сергій Пінькас вважає, що те, що зараз відбувається у Луганську та Донецьку, між РФ та Європою, це застійний процес і Росія не знає, куди далі рухатися. Разом з тим, на його думку, те, що нині діється на окупованих територіях, без відома РФ не відбувалося б. А нам, наголошує він продають «картинку», на яку не слід «купуватись» і втручатися у ситуацію не слід.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 06:47:56