четвер, 23 листопада, 2017, 14:03 Політика
Замість того, щоб працювати, антикорупційні органи бавляться в політику, – Тетерук

Наразі не реалізовується сама ідея створення таких антикорупційних органів як НАБУ та НАЗК. Адже важливо не те, хто їх очолює, а результат.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив  народний депутат України Андрій Тетерук.

«Справа не у таких персоналіях як Корчак чи Ситник. Адже це немає великого значення. Коли створювалися антикорупційних органи, то на них покладалися великі надії. Депутати активно за них голосували і створили їм необхідне законодавче підґрунтя для виконання обов’язків. Також проголосували за виділення достатньо великих коштів на їх утримання. Тому, звичайно, що тепер ми очікуємо від них результатів», – розповів Тетерук.

Проте, замість того, щоб працювати, антикорупційні органи починають бавитися в політику. Їхні представники приходять на засідання комітетів у Верховну Раду, де є дуже багато ЗМІ, і виголошують гучні заяви.

«Ми не цього очікували, коли закладали ідеї та принципи функціонування таких антикорупційних органів як НАБУ чи НАЗК. Турбує, що не реалізовується сама ідея, яка не втілюється в життя. Не йдеться про те, що все погано і треба припинити їхнє існування. Але кожному потрібно займатися насамперед своєю роботою і давати якісні результати. Мені абсолютно байдуже, які прізвища та імена там зазначені. Цікаво те, щоб вони виконували покладені на них обов’язки і боролись із системною корупцією», – прокоментував депутат.

Також він сказав про те, що певні політичні сили та політикани використовують НАБУ для розправи з політичними опонентами.

«Мені дуже шкода, але ми неодноразово про це наголошували, що певні політичні сили або політикани використовують НАБУ для розправи з політичними опонентами і для дискредитації української влади. Наприклад, це «Рух нових сил», звідти йдуть основні меседжі, які вони використовують саме для цього», – вважає Тетерук.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:11:44