четвер, 23 листопада, 2017, 18:08 Політика
«Кормова база» в Луганську зменшилася, – заступник міністра ТОТ

«Кормова база» на окупованих територіях за останній рік значно зменшилася. Тобто шахти затоплюють, заводи вже вивезли, а що можна допиляти – допилюють. Та й з Росії грошей надходить значно менше.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Нагадаємо, ватажок терористів «ЛНР» Ігор Плотницький відсторонив Ігоря Корнета із «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» начебто через порушення кримінальної справи. Той у відповідь забарикадувався в будівлі так званого МВС «ЛНР», оточивши себе озброєними людьми.

Юрій Гримчак вважає, що те, що нині відбувається в окупованому Луганську, це боротьба за так звану «кормову базу».

«Приблизно тиждень тому сам президент Російської Федерації спілкувався з так званими очільниками цих республік та домовлявся про звільнення наших заручників. І з точки зору росіян це досить сильно підняло цих «керівників», бо вони ж тепер розмовляють із самими Путіним та вирішують питання», – зазначив гість програми.

Разом з тим Юрій Гримчак зауважив, що так звана «кормова база» на окупованих територіях за останній рік значно зменшилася.

«Тобто, шахти затоплюють, заводи і все, що можна було, вже вивезли. А що можна допиляти – допилюють та й з Росії грошей надходить менше. І тому на цьому полі, де вони всі паслися, треба було зменшити кількість тих, хто цю «кормову базу» використовував. Тому й сьогодні в Луганську відбувається протистояння», – вважає заступник міністра ТОТ.

Юрій Гримчак додав, що питання, хто там переможе, з точки зору України, на сьогодні не має жодного сенсу.

«Тому що ми розуміємо, із ким воюємо. Є російська армія, російські інструктори та російське командування. І казати, що щось там порушено у керуванні військом, немає сенсу. А те, що відбувається біля Луганської ОДА, ні на що не впливає»,– акцентував заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:38:24