четвер, 23 листопада, 2017, 7:07 Політика
Вибори в Раду: опитування показало партії, які подолають прохідний бар’єр

Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко і партія «Опозиційний блок» очолили рейтинг політичних сил на можливих виборах до Верховної Ради.

Про це свідчать дані спільного дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень «Соціс», Київського міжнародного інституту соціології, соціологічної групи «Рейтинг» і Центру Разумкова за підтримки Комітету виборців України, – повідомляє obozrevatel.com.

Зокрема, серед усіх опитаних 16% готові віддати голоси за ВО «Батьківщина», 15,4% – за Блок Петра Порошенка «Солідарність» і 10,5% – за «Опозиційний блок».

На четвертому і п’ятому місцях розташувалися «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (10,2%) і партія «За життя» Вадима Рабиновича (9,4%).

За Радикальну партію Олега Ляшка готові проголосувати 7,8% опитаних (6-е місце), за «Самопоміч» Андрія Садового – 7,7% (7-е місце). Решта партій набрали менше 5% за підсумками дослідження.

23,3% опитаних не визначилися, за кого готові віддати голос, а 16% респондентів відповіли, що не брали б участі у виборах.

При цьому, якщо б вибори відбулися в найближчий тиждень, голоси розподілилися б таким чином: ВО «Батьківщина» – 9,7%, Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 9,4%, «Опозиційний блок» – 6,4%, «Громадянська позиція» – 6,2%, «За життя» – 5,7%. Решта політсили не змогли б подолати бар’єр в 5%.

Зазначимо, опитування проводилося з 28 жовтня по 14 листопада серед 20 тисяч респондентів у всіх областях України, за винятком Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:43:56