четвер, 23 листопада, 2017, 10:27 Спорт
Воротар ЦСКА Акінфєєв перервав антирекордну серію у ЛЧ, не пропустивши вперше за 44 матчі

Голкіпер московського ЦСКА Ігор Акінфєєв не пропустив у матчі п’ятого туру Ліги чемпіонів 2017/18 проти португальської «Бенфіки».

Акінфєєв перервав антирекордну серію у Лізі чемпіонів, не пропустивши вперше за 44 матчі

Воротар ЦСКА Ігор Акінфєєв. Фото: football24.ua / Getty Images

ЦСКА в матчі п’ятого туру Ліги чемпіонів 2017/18 вчора удома переміг «Бенфіку» з рахунком 2:0.

Цей матч став першим для голкіпера господарів Ігора Акінфєєва без пропущених голів у Лізі чемпіонів за 11 років, пише football24.ua.

Востаннє «на нуль» Ігор Акінфєєв зіграв 11 років тому, 1 листопада 2006 року у Лондоні, коли ЦСКА зміг зіграти внічию з лондонським «Арсеналом» (0:0).

Таким чином антирекордна серія Акінфєєва перервалась на 44 поєдинку.

Антирекорд Ігоря Акінфєєва включав у себе пропущені голи лише у матчах основного раунду Ліги чемпіонів (без урахування поєдинків кваліфікації).

2018-11-14 17:11 :18