четвер, 23 листопада, 2017, 17:14 Політика
Вакарчук має бути одним з тих, з-поміж кого вибирає громадянське суспільство, – Длігач

Святослав Вакарчук не стане продуктом олігархічної змови. Адже він не є людиною, яка може потрапити під чийсь вплив.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) говорив співзасновник громадянської платформи «Нова платформа» Андрій Длігач.

«Я абсолютно впевнений, що якщо раніше про можливо кандидата в президенти Святослава Вакарчука говорили, як про марну мрію, то через те, що на горизонті не з’явився інший гідний кандидат», – вважає Длігач.

На його думку, Вакарчук не стане продуктом олігархічної змови. Адже він не є людиною, яка може потрапити під чийсь вплив.

«Особисто з ним знайомий і можу сказати про те, що він абсолютно не та людина, яка б дала комусь можливість собою керувати. Тому зараз не можна, щоб він йшов на президентські вибори від певної політичної сили. Вакарчук має бути одним з тих, поміж ким вибирає громадянське суспільство. Також я впевнений, що за рік з’являться ще чотири достойних кандидати, які пройдуть праймеріз і з них буде обрано особу на посаду президента України», – прокоментував він.

Він вважає, що в Україні є можливість та засоби, для того, щоб обрати незалежного кандидата в президенти.

«В Україні є великий бізнес, який зацікавлений у правилах гри. Зараз чомусь нехтують таким інструментом, як краутфандинг (фінансування громадою). Але рейтинг Вакарчука  саме про це і говорить, що у нас є багато способів та ресурсів, аби отримати кошти для майбутнього громадянського кандидата в президенти», – прокоментував Фурса.,

На що інвестиційний банкір Сергій Фурса додав, що не потрібно забувати і про те, що існують світові фінансові інститути та західні партнери, які вже втратили надію отримати щось від чинної української влади та не бачать своїм партнером минулу українську опозицію.

«Якщо прийде такий президент, як Вакарчук, то зникнуть усі примарні розмови про «плани  Маршала» і т.інше. Можна буде говорити про те, коли знову відновиться довіра людей до влади і поштовх до змін. Тому що всі розуміють, що Україні вони дуже потрібні. І закордонні партнери такі зміни готові фінансувати. І байдуже на українських олігархів, вони можуть і не фінансувати ці зміни», – прокоментував Фурса.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:29 :52