четвер, 23 листопада, 2017, 16:27 Політика
Україна поступається бойовій авіації РФ більш як у 20 разів, – Дацюк
Літаки СУ-27 українських ВПС. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН
Літаки СУ-27 українських ВПС. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

Незадовго до старту російської агресії була повністю зруйнована ешелонована система повітряної оборони. Військові сили РФ і України нерівні. Хоча б з огляду на це, ми не можемо ескалувати конфлікт.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів політолог Андрій Дацюк.

«Ми повинні працювати дуже активно і ефективно у напрямку реінтеграції. Безумовно, сьогоднішні чвари між бандитами у Луганську потрібно використати на свою користь. Мусимо докласти максимум зусиль, аби людей з «ДНР» і «ЛНР» перетягти на свій бік», – каже гість програми.

Воєнні сили України значно менші за російські. Тому у воєнному плані нам не перемогти, зазначає Дацюк.

«Нашим ворогом є Росія і вирішення всього конфлікту залежить від неї. У воєнному плані Україна перемогти не може – це беззаперечний факт. В бойовій авіації ми поступаємося сусіду більше, ніж у двадцять разів. За часів Януковича, напередодні російської агресії, була повністю зруйнована ешелонована система повітряної оборони. Військово-морський флот України має лише один ракетний катер «Прилуки», який може вражати російські надводні цілі. Ці факти свідчать про те, що на відкритий конфлікт з Росією Україна йти не повинна», – додає політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:44:42