четвер, 23 листопада, 2017, 21:15 Політика
Тука: В ганебному становищі ЗСУ в 2014 році винні колишні керівники Міноборони

Усі керівники Міноборони один за одним винні в тому ганебному становищі Збройних сил України, з яким держава у 2014 році вступила у війну.

Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«На жаль, військовим шляхом Україна поки що не здатна дати належну відсіч ворогу. Але це не означає, що цього не відбудеться ніколи, тому до цього треба прагнути і ставати сильнішими. Адже якщо згадати, що ми отримали в спадок від попередніх очільників оборони, і, підкреслюю, без винятку жодного персонажу, і навіть тих, хто намагається сьогодні балотуватися на посаду президента України», – зауважив Георгій Тука.

Заступник міністра переконаний, що всі керівники Міноборони один за одним винні в тому ганебному становищі Збройних сил України, з яким держава у 2014 році вступила у війну.

«Наприклад, хочу нагадати, що коли 51-ша бригада з Волині вирушала на Схід, то місцеві волонтери відновили 963 акумулятори. Люди провели такий об’єм роботи, щоб допомогти врятувати свою країну. Натомість усіх ганебних міністрів оборони потрібно щонайменше позбавити права обіймати високі посади», – наголосив урядовець.

Також Тука зазначив, що підтримує введення миротворчої місії на Донбас, але виключно у тому форматі, який пропонує Україна разом зі США.

«Я підтримую введення миротворчої місії по всій території Луганської та Донецької областей, включаючи і контроль державного кордону між Росією і Україною. Однак я переконаний, що найближчим часом цього, на жаль, не вдасться реалізувати, оскільки позиція Росії залишається непохитною», – констатував Георгій Тука.

Так, пояснює урядовець, очільники Кремля прагнуть розгорнути миротворчу місію тільки вздовж лінії зіткнення, таким чином намагаючись продовжити свій контроль над територією України. Однак такий формат не може бути прийнятий ні Українською державою, ні її союзниками.

Читайте також: Тука розповів, навіщо Путін провів переговори з ватажками ОРДЛО

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 11:44:32