live

Тарас Костанчук: В Україні потрібен потужний ветеранських рух за хорватськими лекалами

Заради виходу з політичної кризи Україні необхідно створити потужний ветеранський рух

Про це в інтерв’ю «Апострофу» заявив Тарас Костанчук, у минулому командир штурмової групи батальйону «Донбас», нині – керівник організації учасників АТО «Справедливість».

«Нам потрібно створити потужний ветеранський рух. Ніхто не має права на владу в Україні більше, ніж людина, яка пішла віддавати своє життя за неї. Це ж настільки очевидно. От подивіться на хорватів. Ті, хто з них воював у югославських війнах досі впливають на владу. А з того часу пройшло вже 20 років. Настільки у них у суспільстві була довіра, та і є досі, що ветерани війни змогли створити потужний політичний рух і взяли владу в країні у свої руки. І відразу Хорватія пішла у Європу, скасувала всю цю сербську «фігню», створила міністерство у справах ветеранів Визвольної війни, яке очолив ветеран війни і куди увійшли всі ветерани. От вони контролюють державні процеси досі. Серед них не було корупціонерів – вони все змінювали радикально і підганяли процеси під європейські закони. Оце, що нам треба впроваджувати просто терміново», – зазначив він.

«Ви ж бачите, що всередині країни в нас не все гаразд. Ворог не тільки зовні, ворог – всередині. Всі ці корупціонерами, яких треба карати жорстким чином. От щодня викривають когось із пачками грошей і що далі? Тиша. А був би в органах прокурор-атовець, який воював, в якого друзі загинули на полі бою, так само атовцем був би головний міліціонер, сбушник – і взагалі більшість у владі була би із добровольців – повірте, що була би зовсім інша картинка. І становище країни теж», – наголосив Тарас Костанчук.Loading...
Loading...
Loading...