четвер, 23 листопада, 2017, 19:18 Політика
Спершу вирішив, що ситуацією в Луганську Україну хочуть спровокувати, – військовий експерт

Для України сьогодні немає загрози втрати території чи загострення ситуації через події в «ЛНР». Але я безумовно бачу в цьому «руку Москви», щоб створити для України тему для обговорення та відволікти увагу.

Таку думку висловив військовий експерт Іван Апаршин в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Учора у мене складалося зовсім інше бачення ситуації в Луганську. Оскільки знаючи, що у Верховну Раду невдовзі буде внесений закон щодо окупованих територій, а також зважаючи на заяви американських експертів про те, що Росія почала підсилювати свої підрозділи збройних сил РФ на території Луганської області, то перше припущення, яке одразу ж виникло – Україну хочуть спровокувати, щоб втягнути у конфлікт», – зауважив Апаршин.

До того ж, нагадує експерт, перед цим була дуже яскрава картинка, де Путін зі своїми генералами та Башаром Асадом завершують операцію в Сирії. Після цього Путін спілкується із президентом США Трампом, де намагається довести, що він послідовний у своїх діях і виконує свої зобов’язання.

«Спровокувавши нас на якісь дії в цій ситуації, Путін може підставити Україну в тому, що саме вона не виконує своїх зобов’язань. Але це було моє перше припущення. Адже після того, як Порошенко чи не щовечора збирає воєнний кабінет, то я відчуваю, що щось не так», – підкреслив військовий експерт.

Він певен, що в Луганську відбулося постановочне захоплення прокуратури, адже таким чином державні будівлі не захоплюють.

«Під час так званого захоплення люди ходили, спілкувалися та посміхалися один одному. Тому я вважаю, що для України сьогодні немає загрози втрати території чи загострення ситуації. Але я безумовно бачу в цьому «руку Москви», щоб створити для України тему обговорення та відволікти увагу»,– підсумував Іван Апаршин.

Нагадаємо, ватажок терористів «ЛНР» Ігор Плотницький відсторонив Ігоря Корнета із «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» начебто через порушення кримінальної справи. Той у відповідь забарикадувався в будівлі так званого МВС «ЛНР», оточивши себе озброєними людьми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:17 :43