Новини » Суспільство 23 листопада, 2017, 2:14
«Смачного, хлопці»: Невзоров відреагував на переворот в «ЛНР»

В «ЛНР» зійшлися фінансові грабіжницькі інтереси банд; ситуація c переворотом нагадує банку з павуками, які намагаються «зжерти один одного»; «смачного!» – це все, що можна їм побажати.

Таку думку «Обозревателю» висловив російський публіцист Олександр Невзоров.

«Мені що відбувається, звичайно, подобається», – зізнався він.

«Дізнавшись про те, що відбувається, я пропоную обрати тактику блискучого ентомолога Елтрінгема. Він першим зайнявся питанням здатності до виживання певних типів павуків. Він набивав павуками банку і спостерігав, як вони жеруть один одного. Але він був незвичайно вихована людина. Щоранку він підходив до цієї банки, розглядав її, потім піднімав капелюха і говорив: «Смачного!» Я можу сказати те ж саме: «Смачного!» цим павукам з донбаської банки. Нехай вони, нарешті, зжеруть один одного», – побажав Невзоров.

Ви не бачите тут руку Кремля?

«Знаєте, рука Кремля може бути, але рука Кремля дуже часто повзає сама по собі, відпиляна від кремлівського тулуба. Вона вміє швидко перебирати пальцями і опинятися в зовсім несподіваних місцях. Кремль потім каже, що це взагалі не його рука. Ми всі знаємо, що ця рука була його, але вже відокремилася від тулуба», – відповів публіцист.

«Ні, просто треба розуміти, що Плотницький, або Захарченко, або Корнет – це найменування фінансових потоків. Насправді там зійшлися фінансові грабіжницькі інтереси банд, це буває. Але повторимо:» Смачного, хлопці! «- додав він.

Чи може в цій банці з павуками виникнути ситуація, коли вона стане придатною, щоб її можна було повернути до складу України?

«А вам воно треба?» – питанням на питання відповів Невзоров.

Він зауважив, що Україна «отримає руїни», «розкрадений, знищений, випалений, розграбований, зґвалтований регіон, який тепер на багато років повисне мертвим каменем».

«Ні, нехай він як пам’ятник « русского мира» ще деякий час постоїть. Нехай попросять Україну», – резюмував він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 16:47 :04