четвер, 23 листопада, 2017, 15:40 Регіони
Східноєвропейський університет повністю підтримує декомунізацію, – ректор

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки повністю підтримує закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Про це заявив ректор СНУ Ігор Коцан, – повідомили IA ZIK у прес-службі університету.

Ректор пояснив, що на адресу вишу надійшов лист від судді-доповідача Колісника з проханням повідомити позицію фахівців з питання, щодо якого відкрите конституційне провадження.

Вивчити це питання доручили декану юридичного факультету Лабі.

«Викладачі кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки Кравчук та Юхимюк підготували науково-експертну позицію, яка не відповідає позиції університету та ректора», – стверджує Ігор Коцан.

Він визнав, що керівництво університету не приділило належної уваги цьому питанню, оскільки воно було на контролі декана юридичного факультету. Відтак, науково-експертна позиція окремих викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету – лише їх власна.

«Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та ректор повністю підтримують Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», – заявив Коцан.

Він додав, що нині створено комісію з фахівців конституційного права та проводиться службова перевірка щодо науково-експертної позиції викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету, результати якої будуть розглянуті на засіданні вченої ради університету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:11:53