четвер, 23 листопада, 2017, 13:26 Політика
Ситник: Проблема не у війні антикорупційних органів, а у спротиві щодо їх розслідування
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник. Фото: nabu.gov.ua
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник. Фото: nabu.gov.ua

Основна протидія Національному антикорупційному бюро України пов’язана із його розслідуваннями. Усе інше – фактори, які супроводжують зазначений процес.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив директор Антикорупційного бюро Артем Ситник.

Директор Антикорупційного бюро прокоментував ситуацію, що склалася із НАЗК щодо нього, коли керівник юридичного управління НАБУ представляв його особисті інтереси в одній із адміністративних справ у суді.

«Влітку 2017 року було надіслане звернення юридичної фірми, яка фігурувала в одній із наших справ. Щодо того, що у мене є нібито конфлікт інтересів. Все через те, що я як директор Антикорупційного бюро був учасником в одній із адміністративних справ. Мої ж інтереси як директора НАБУ представляв  керівник юридичного управління того ж відомства», – прокоментував він.

Мовляв, тоді було надіслане роз’яснення НАЗК про те, що у тому, що представник НАБУ представляв його сторону у справі немає ніякого конфлікту інтересів.

«Натомість, коли почались розслідування щодо керівництва НАЗК, то чомусь це відомство повернулось до цієї теми. Почало проводити перевірку, давати запити і т.інше. Тому мені здається, що тут проблема не у війні антикорупційних органів, а в тому, що є спротив розслідуванням, які проводить саме Національне антикорупційне бюро України», – вважає Ситник.

Також він сказав про те, коли було затримано фігурантів у справі, так званих, рюкзаків (Авакова, – ZIK). Тоді розпочався новий етап в інформаційній війні проти НАБУ.

«Почався новий етап в інформаційній війні проти НАБУ. Адже включилося НАЗК, яке згадало про свою літню справу про нібито наявний конфлікт інтересів. І тому з’явилися заяви антикорупційної прокуратури. Зараз це виглядає, як реакція на останні наші розслідування. Хоча цей супротив постійно накопичувався від справи до справи. Мабуть, остання з них зірвала ситуацію і показала, хто перебуває на чиєму боці», – додав він.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника за зверненням депутатки від «Народного фронту» Олени Масоріної. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:12 :06