Новини » Політика 23 листопада, 2017, 16:37
Поляки спростували заяву Дещиці про домовленість щодо українських пам’яток у Польщі
Кшиштоф Щерський, Костянтин Єлісєєв та Андрій Дещиця. Фото: KPRP
Кшиштоф Щерський, Костянтин Єлісєєв та Андрій Дещиця. Фото: KPRP

Керівник канцелярії польського президента Кшиштоф Щерський заперечив, що Польща дала згоду на відновлення пам’яток УПА на своїй території.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Wpolityce.pl.

Щерський підкреслив, що канцелярія президента не давала згоду на відновлення пам’яток УПА у Польщі.

«Немає жодних домовленостей, ніж ті, що містяться в комюніке, опублікованому після спільної зустрічі у Кракові. Там немає нічого про відбудову пам’ятників. Нічого іншого, крім цього документу, не було домовлено. Всі домовленості містяться в цьому документі», – сказав він.

Щерський додав, що зараз українська сторона забезпечує гарну атмосферу перед планованим візитом президента Польщі Анджея Дуди в Україну.

Зазначимо, що на сайті президента Польщі було опубліковано домовленості між Україною та Польщею за підсумками зустрічі у Кракові.

Нагадаємо, раніше посол України в Польщі Андрій Дещиця повідомив, що Польща погодилася на відновлення українських місць пам’яті у Польщі, які стали об’єктами актів вандалізму ще з 2014 року.

Про це він заявив за підсумками зустрічі співголів консультаційного комітету президентів України і Польщі Костянтина Єлісєєва та Кшиштофа Щерського.

Також повідомлялося, що залишки демонтованого пам’ятника воїнам УПА у польському селі Грушовичі біля Перемишля використали для будівництва дороги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:56 :54