Новини » Світ 23 листопада, 2017, 17:35
Нелегальні мігранти змінюють маршрути на шляху до Європи
Човен з мігрантами у Середземному морі. Фото: ZIK/EPA/ALESSANDRO DI MEO
Човен з мігрантами у Середземному морі. Фото: ZIK/EPA/ALESSANDRO DI MEO

З середини 2017 року мігранти змінили маршрути, за якими переправляються в Європу. Про це в четвер, 23 листопада, розповіла в Брюсселі директор європейського бюро Управління Верховного комісара ОНН у справах біженців (УВКБ) Паскаль Моро.

Про це пише «Німецька хвиля».

Наприклад, значно менше біженців потрапляє в Італію. Їхній шлях тепер починається не в Лівії, а в Тунісі, Туреччині або Алжирі, підкреслила вона.

Згідно зі звітом УВКБ, число мігрантів, які прибули до Іспанії в період з липня по вересень 2017 року, зросла на 90 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. В основному, це вихідці з Марокко, Кот-д’Івуару, Гвінеї і Сирії.

Знову зростає навантаження на Грецію. У вересні морським шляхом до цієї країни прибули 4800 чоловік. В останній раз така цифра фіксувалася в березні 2016 року. Причому дві третини від числа біженців, що добралися до Греції, становлять жінки та діти. Всього ж, згідно з даними УВКБ, в 2017 році в Європу без супроводу прибуло 15200 неповнолітніх мігрантів.

УВКБ також фіксує збільшення числа біженців, що прямують на Кіпр, а також через Чорне море з Туреччини в Румунію.

Як і раніше висока і кількість жертв нелегальної міграції. Згідно зі звітом УВКБ у 2017 році на морських маршрутах загинули або пропали без вісті близько 3000 чоловік. Ще 57 мігрантів, за даними агентства, зникли або загинули на суходолі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:41 :29