четвер, 23 листопада, 2017, 16:16 Політика
Найбільшою перевагою Вакарчука є відсутність антирейтингу у політиці, – Фурса

Запит на Святослава Вакарчука – це запит на людину, яка буде уособлювати саме ті цінності, які вивели людей на Майдан. Бо він є людиною іншого покоління, яка може провести ті реформи, на які у суспільства є запит.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав інвестиційний банкір Сергій Фурса.

«Українці уже давно обговорюють можливого кандидата у президенти України – Святослава Вакарчука. Насправді, усі сподіваються, що він все ж піде на вибори. Адже відбулася Революція Гідності і люди вийшли на неї за певні цінності. Але в українській політиці не знайшлося людей, які б їх уособлювали вже після 2014 року», – сказав Фурса.

Він вважає, що запит на Святослава Вакарчука – це запит на людину, яка буде уособлювати саме ті цінності, які вивели людей на Майдан.

«Вакарчук є найбільш рейтинговою особистістю, яка може на себе взяти запит на цінності. Якщо він оголосить про те, що йде у президенти, то його рейтинг може ще підрости. Бо найбільшою перевагою є відсутність антирейтингу. А у фіналі кандидати вже змагаються саме за ним і Святослав Вакарчук буде єдиним, хто вийде у фінал без нього», – вважає інвестиційний банкір.

Той факт, що відомий співак досі не оголосив про можливе президентство, свідчить лише про те, що він не хоче, щоб його завчасно обливали брудом.

«Я б на його місці робив так само. Як тільки він скаже про те, що йде на вибори, всі почнуть обливати його брудом  – як умовні «порохоботи», так і з боку «Батьківщини», тому що він буде основним конкурентом», – наголосив Фурса.

Однак не варто Вакарчука вважати месією. Просто це людина іншого покоління, яка уособлює певні цінності.

«У людей із можливого списку кандидатів у президенти (Порошенко, Тимошенко, Бойко, Гриценко, – ZIK) є величезний антирейтинг. Вони є особами з минулого, включно з діючими політиками, які там перебувають вже близько 20 років. І зараз є запит саме на людину з новими цінностями, яка приведе за собою осіб з таким же баченням. Вони будуть тими, хто підтримуватимуть потрібні  реформи не на словах, а на ділі. У цьому є найбільший запит в українського суспільства. Бо месією був Віктор Ющенко, а зараз такого і не треба. Українці хочуть лише людину  з іншими цінностями», – прокоментував він.

Нагадаємо, соціологи назвали лідерів майбутніх президентських перегонів. Першу п’ятірку кандидатів на виборах, якби вони відбувалися зараз, склали б Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Святослав Вакарчук, Анатолій Гриценко та Юрій Бойко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 21:25 :59