четвер, 23 листопада, 2017, 16:32 Політика
Насірова не можна ані виправдати, ані кинути за ґрати, – Фурса

Колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров дуже небезпечний. Адже він чудово знає, як відбуваються різноманітні махінації і хто у них брав участь.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Свідчення відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова можуть бути небезпечними для інших членів системи. Адже він дуже багато знає.

«На посаді він багато із ким ділився, тож і багато знає. Тому й дія НАБУ проти нього була визначальною. Адже в Україні ніколи не затримували людину такого рівня. Наприклад, якийсь «стрілочник» нікого здати не може, бо навіть нікого не знає. Насіров же знає, хто про що з ким і коли домовлявся, як він сам опинився на цій посаді та як там працював», – розповів Фурса.

Тому й ті, хто працюватимуть над цією справою, опинились у глухому куті. Суд не може винести виправдальне рішення. Однак і посадити за ґрати чиновника не вдасться, адже тоді він «образиться».

«Тому цю людину потрібно якось посадити, але так, щоб потім відпустити за амністією. До того ж, напередодні виборів цього робити не можна. Тож професіоналами проводитиметься дуже важка робота», – підкреслив експерт.

Окрім того, він зауважив: зараз детективам НАБУ можуть дуже заважати не чвари з іншими антикорупційними органами, а невпевненість у завтрашньому дні.

«Їм заважає думка, що в один прекрасний день все ж таки закрутять гайки – і НАБУ перестане працювати. Тож головне, аби вони мали впевненість у тому, що зможуть далі виконувати свою роботу так, як робили це раніше», – підкреслив Сергій Фурса.

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції Насіров заявив, що справа проти нього уже має 240 томів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:54:21