четвер, 23 листопада, 2017, 20:15 Політика
Насірова кличуть на проходження детектора брехні

Відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова потрібно перевірити на детекторі брехні. Тоді ми побачимо, чи брали відкати в 17%, 21% за те, щоб підприємцям відшкодовували ПДВ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат із фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Якщо казати про Насірова, то я добре його знаю ще з позапарламентських часів. Напевно, його потрібно повести на детектор брехні. Хай би він сказав, чи бралися відкати 17%, 21% за те, щоб людям відшкодовували те, що вони сплатили, коли в нас не було автоматичного відшкодування ПДВ.

Ті підприємці, які відмовлялися платити, на них відкривали кримінальні справи. Я знаю ситуацію зсередини. Нехай він це пояснить. Якщо Насіров далі буде так виходити сміливо і говорити, то це аморально! Всі підприємці ж все знають», –переконаний пан Івченко.

За словами народного обранця, НАБУ не спішить передавати справу Насірова до суду, бо боїться, що заангажовані судді його виправдають.

«Я не знайомий зі справою, яку Насірову інкримінує НАБУ з приводу того, що він дав можливість не сплатити 2 мільярди Онищенку за використані ресурси. Цю справу я не можу коментувати. Вона би швидше розслідувалася і передавалася до суду, але я так розумію, що НАБУ чекає Антикорупційного суду, тільки він може незаангажовано взятися за цю справу.

Бо сьогоднішня система може спрацювати по-іншому. Якщо суддя винесе рішення, що Насіров не винен, вся країна буде сміятися, особливо ті підприємці, які сплачували відкати за відшкодування ПДВ», – зауважив гість програми.

Читайте також: Насіров заявив, що у нього виявили онкологію і він дуже чекає на судові засідання

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 05:46 :24