четвер, 23 листопада, 2017, 20:55 Політика
Іллєнко: Сусідні держави відчувають слабкість української влади і дозволяють собі хамський тон

Нинішня влада в Україні, яка прийшла на хвилі Революції, нині зайнята корупційними оборудками, офшорами, схемами, і її абсолютно не цікавить питання побудови сильної держави.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Андрій Іллєнко.

Гість програми зауважив, що зовнішня політика – це завжди продовження внутрішньої політики. Андрій Іллєнко вважає, що щодо цього питання слід розділити суспільство і владу

«Якщо ми говоримо про суспільство, то за останні роки воно проходить безпрецедентний за останні 100 років період національної консолідації, зростання патріотизму, національної ідентичності. Нарешті ми починаємо пізнавати і усвідомлювати свою справжню, а не нав’язану нам окупантами історію, відкривати справжніх героїв України, які боролися за Україну, а не тих монстрів, яких нам нав’язували, які знищували Україну, проводили тут геноцид», – наголосив Андрій Іллєнко.

Нардеп заявив, що нинішня влада, яка прийшла на хвилі Революції, натомість нині зайнята зовсім іншим.

«Вона зайнята своїми корупційними оборудками, офшорами, вона зайнята різними схемами, і їх абсолютно не цікавить питання побудови сильної держави, створення сильної консолідованої ситуації всередині країни», – заявив Андрій Іллєнко.

Політик каже, що до сусідів нашої держави є багато запитань.

«Але вони, очевидно, сьогодні відчувають певну слабкість української влади, що з Україною сьогодні, з владою українською, вони можуть дозволити собі хамський тон. І оцей хамський тон, відсутність сильної влади в Україні призводить до того, що це можливо. Коли в Україні буде сильна патріотична чесна влада, некорумпована, яка не буде займатися офшорами, а буде займатися сильною економікою, сильною армією і сильною національною ідентичністю, повірте, жодних проблем на Заході у нас точно не буде. Із Росією, очевидно, це інша ситуація», – наголосив Андрій Іллєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:57:04