четвер, 23 листопада, 2017, 22:40 Політика
Георгій Тука розповів, коли запрацює житлова програма для переселенців

Є два шляхи вирішення проблеми з житлом для переселенців: Перший шлях – соціальні гуртожитки. Другий – різного ґатунку пільгові кредити під іпотеку. Над цим ми зараз працюємо з німецькою фінансовою установою і за нашими розрахунками, вже на початку квітня ця програма має запрацювати.

Про це в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука, відповідаючи на запитання телеглядача.

Пан Денис із Ужгорода зазначив, що у їхньому місті сьогодні проживає чимало переселенців з окупованих територій. Відтак, він запитав у заступника міністра з тимчасово окупованих територій, чи будуть надаватися переселенцям пільги на житло.

«Я вже неодноразово відповідав на це запитання. І справа в тому, що усі ми, громадяни України, досі проживаємо за діючим кодексом УРСР. Виходячи з цієї норми, у житловому законодавстві не існує такого поняття, як вимушені переселенці. Тому реально на сьогоднішній день ці люди не мають можливості отримувати соціальне житло»,– відповів Георгій Тука.

Водночас заступник міністра ТОТ зазначив, що є два шляхи вирішення цієї проблеми:

«Перший шлях – соціальні гуртожитки. Такий проект ми зараз пробуємо реалізувати в Маріуполі та Первомайську. А другий шлях – це різного ґатунку пільгові кредити під іпотеку. Над цим ми працюємо разом із німецькою фінансовою установою і за нашими розрахунками та за меморандумом, який діє між нашим Міністерством та цією установою, вже на початку квітня ця програма має запрацювати»,– додав Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 07:05:28