четвер, 23 листопада, 2017, 20:25 Політика
Георгій Тука назвав, що допоможе повернути окуповані території
Георгій Тука. Фото: uapress.info
Георгій Тука. Фото: uapress.info

Єдиний шлях повернення окупованих територій – це безперервний політичний, економічний та фінансовий тиск на Росію, це з одного боку. А з іншого – зміцнення потужності наших Збройних сил.

Про це в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука, відповідаючи на запитання телеглядача, коли та яким чином Україна поверне у свій склад окуповані території.

«Я не можу брати на себе відповідальність вказувати якісь конкретні дати. На жаль, існує дуже велика кількість зовнішніх чинників, на які ні ви, ні я вплинути не можемо. З моєї точки зору, єдиний шлях повернення окупованих територій – це безперервний політичний, економічний та фінансовий тиск на Росію з одного боку, а з іншого боку – зміцнення потужності наших Збройних сил», – зазначив Тука.

А от на запитання телеглядача, чи конфлікт в ОРЛО є нагодою для України робити якісь кроки для повернення своїх територій Георгій Тука відповів, що поки що він не бачить можливості силою повернути окуповані території.

«На жаль, принаймні поки що масштаби цього протистояння не дають нам можливості в якості третьої сили втрутитися і повернути контроль над тими територіями. Окрім того, не потрібно забувати, що на території Ростовської області у постійній бойовій готовності розташовані регулярні російські війська, які у будь-який момент можуть перетнути неконтрольовану ділянку державного кордону і опинитися на території України, а точніше в окремих районах Донецької та Луганської областей. Тому я поки що не бачу можливості силою повернути неконтрольовані території, на жаль», – додав Георгій Тука.

Читайте також: Заступник міністра: Виїзд Плотницького в Росію свідчитиме про готовність віддати Луганськ

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:53:34